Protiproudý kondenzátor s axiálním ventilátorem a nuceným prouděním vzduchu pro průmyslové chlazení. Standardní provedení z ocelových pozinkovaných panelů Z-725 (725 g/m² zinku).

Konstrukce c-ATC (kontejnerová pokročilá technologie) nabízí maximální kapacitu kondenzátoru a nejnižší náklady na transoceánskou přepravu. Nabízejí výkon až 2,172 kW ve standardním 40′ přepravním kontejneru.

Výměníky EVAPCO Thermal-Pak® jsou založeny na patentované konstrukci zajišťující maximální výkon chlazení. Eliptické trubky výměníku jsou uspořádány ve směru proudění vzduchu a zajišťují tak vysoký koeficient výměny tepla. Výměníky jsou z vysoce kvalitních ocelových trubek vyráběných v podmínkách s nejpřísnější možnou kontrolou kvality. Sestavený výměník je pneumaticky testován ve vodě v souladu s požadavky Evropské směrnice pro tlaková zařízení (PED) 97/23/ES.

Evapco nabízí ke každému odpařovacímu kondenzátoru záruku tepelného výkonu. Jednotky c-ATC jsou navrženy pro maximální jmenovitý výkon 2 MW.

Odolná pozinkovaná ocel Z-725 (Z-725 = 725 g/m² zinku) zajišťuje dlouhotrvající odolnost proti korozi. Konstrukce z pozinkované oceli odolá i těm nejnáročnějším okolním a provozním podmínkám.

Pro speciální aplikace může společnost EVAPCO vyrobit jednotky s jímkou z nerezové oceli, natíranou nerezovou konstrukcí nebo čistě nerezovou konstrukcí (lze použít ocel AISI 304 nebo 316).

c-ATC