Model LSWA je velmi tichý a tím pádem ideální volbou pro aplikace s přísnými požadavky na hluk. Pro ještě větší redukci hluku je k dispozici kompletní tlumení – tlumič na sání a na výtlaku. Radiální ventilátor dokáže překonat velké tlakové ztráty, proto  je možné napojit zařízení na potrubí a umístit do vnitřních prostor. Skutečně velmi tichý provoz.

Chladič s nuceným prouděním, radiálním ventilátorem a protiproudým uzavřeným okruhem. Chladič LSWA slouží k chlazení vody nebo směsí vody a glykolu. V procesní kapalině nezůstává ani kyslík, ani nečistoty. Standardní provedení z ocelových pozinkovaných panelů Z-725 (725 g/m² zinku).

Chladič LSWA je ideálním řešením pro instalace s citlivostí na hluk, jelikož radiální ventilátor s lopatkami směřujícími směrem dopředu umožňuje vznik statického tlaku a následnou instalaci tlumičů hluku.

Výměníky EVAPCO Thermal-Pak® jsou založeny na patentované konstrukci zajišťující maximální výkon chlazení. Eliptické trubky výměníku jsou uspořádány ve směru proudění vzduchu a zajišťují tak vysoký koeficient výměny tepla. Výměníky jsou z vysoce kvalitních ocelových trubek vyráběných v podmínkách s nejpřísnější možnou kontrolou kvality. Sestavený výměník je pneumaticky testován ve vodě v souladu s požadavky Evropské směrnice pro tlaková zařízení (PED) 97/23/ES.

Evapco Europe nabízí ke každému chladiči s uzavřeným okruhem záruku tepelného výkonu. Jednotky LSWA jsou navrženy pro maximální jmenovitý výkon 2,7 MW.

Odolná pozinkovaná ocel Z-725 (Z-725 = 725 g/m² zinku) zajišťuje dlouhotrvající odolnost proti korozi. Konstrukce z pozinkované oceli odolá i těm nejnáročnějším okolním a provozním podmínkám.

Pro speciální aplikace může společnost EVAPCO vyrobit jednotky s jímkou z nerezové oceli, natíranou nerezovou konstrukcí nebo čistě nerezovou konstrukcí (lze použít ocel AISI 304 nebo 316).

Hlavní informace o produktu

  • Nízký hluk
  • Malá půdorysná plocha
  • Možný provoz bez skrápění
  • Možná instalace do vnitřních prostor

Princip systému

lswa