Protiproudý odpařovací kondenzátor s axiálním ventilátorem a nuceným prouděním vzduchu pro průmyslové chlazení. Standardní provedení z ocelových pozinkovaných panelů Z-725 (725 g/m² zinku).

Kondenzátor PMCQ je ideálním řešením pro průmyslové instalace. Konstrukce PMCQ spojuje účinek axiálních ventilátorů s nízkou spotřebou energie a vysokého výkonu protiproudé výměny tepla.

Výměníky EVAPCO Thermal-Pak® jsou založeny na patentované konstrukci zajišťující maximální výkon chlazení. Eliptické trubky výměníku jsou uspořádány ve směru proudění vzduchu a zajišťují tak vysoký koeficient výměny tepla. Výměníky jsou z vysoce kvalitních ocelových trubek vyráběných v podmínkách s nejpřísnější možnou kontrolou kvality. Sestavený výměník je pneumatickypmcq testován ve vodě v souladu s požadavky Evropské směrnice pro tlaková zařízení (PED) 97/23/ES.

Řada kondenzátorů PMCQ splňuje požadavky mezinárodních stavebních předpisů (IBC). Evapco nabízí ke každé chladící věži záruku tepelného výkonu. Jednotky PMCQ jsou navrženy pro maximální jmenovitý výkon 7,6 MW.

Odolná pozinkovaná ocel Z-725 (Z-725 = 725 g/m² zinku) zajišťuje dlouhotrvající odolnost proti korozi. Konstrukce z pozinkované oceli odolá i těm nejnáročnějším okolním a provozním podmínkám.

Pro speciální aplikace může společnost EVAPCO vyrobit jednotky s jímkou z nerezové oceli, natíranou nerezovou konstrukcí nebo čistě nerezovou konstrukcí (lze použít ocel AISI 304 nebo 316).