EVAPCO představuje nové produkty

7.11.2017 - Milan Tomek

ful spectrum

Společnost EVPACO s potěšením představuje nejnovější produkty.

Naše řada eco-Air suchých a adiabatických chladičů nabízí bezkonkurenční flexibilitu a širokou škálu chladicích výkonů, různé půdorysné plochy, typy motorů a kompletní řídicí systémy.

Od nejmenších otevřených chladicích věží až po velká pole se vzduchem chlazenými kondenzátory tak EVAPCO nabízí chladicí zařízení, díky kterým dokážeme splnit požadavky na nízkou spotřebu vody i na nízkou spotřebu elektrické energie. Jsme připraveni poskytnout taková řešení, která jsou energeticky výhodná a úsporná.

Všechny naše eco-Air produkty jsou jak v konfiguraci typu V tak ve stolovém provedení typu F:

  • řada eco-Air suchých chladičů
  • řada eco-Air vzduchem chlazených kondenzátorů
  • řada eco-Air adiabatických chladičů a kondenzátorů

EVAPCO je lídr na trhu v certifikacích chladicího výkonu třetími stranami. Naše produkty dosahují 100 % požadovaného výkonu, který je garantován jak výrobcem tak certifikacemi třetích stran.


Laminátové chladicí věže další generace MTT

7.7.2015 - Milan Tomek

Společnost Evapco s potěšením představuje novou chladicí věž MTT, představující průlom ve výrobě laminátových chladicích věží. Všechny panely z vláknového laminátu jsou přesně tvarovány pomocí pokročilé technologie společnosti Evapco označované jako Light Resin Transfer Moulding (LRTM); tato technologie zaručuje dosažení jednotné tloušťky dílů, hladkých vnitřních i vnějších povrchů, vynikající odolnosti a konzistentní kvality dílů. Tato nová produktová řada je plně podporována globálním oddělením vývoje produktů a může se pochlubit tepelným výkonem s certifikací CTI, tryskami EvapJet s proměnlivým průtokem, supernízkohlučnými ventilátory, návrhovým softwarem pro technický návrh technickými konzultanty a profesionálními modely REVIT vyrobenými podle standardu BIM-MEP(AUS). Kompletní informace vám
poskytne místní obchodní zastoupení +420777010307.

EVAPCO VESTAGROUP MTT crain

Evapco opět vede v ochraně před korozí

7.10.2014 - Milan Tomek

EVAPCO používá  jako první a jediný výrobce chladících věží a odpařovacích kondenzátorů v Evropě galvanizované ocelové plechy opatřené vrstvou zinku o síle 725 gr/m2 (Z-725 ). Tím je dosažena maximální kvalita ochrany před korozí všech vyráběných zařízení.

evapco plechy